Київ пережив масовану російську атаку вночі. Вибухи лунали після першої години ночі по всій столиці. За попередніми даними Київської міської військової адміністрації, 62 людини постраждали в результаті ударів.
Понад 30 постраждалих знаходяться у медичних закладах на стаціонарному лікуванні. Серед госпіталізованих двоє неповнолітніх. На жаль, підтверджена інформація про двох загиблих. Рятувальні роботи тривають з ночі.
Пошкоджень зазнали всі райони Києва. У місті зафіксовані ушкодження житлових будинків, шкіл та офісних будівель. Найскладніша ситуація наразі спостерігається у Шевченківському районі, де рятувальники продовжують роботу.
Речниця Київської міської військової адміністрації Катерина Поп повідомила, що атака була масовою та завдала ударів по всіх районах столиці. Масштаб руйнувань та кількість постраждалих свідчать про одну з найпотужніших атак на Київ за останній час.
Ця нічна атака стала продовженням серії масованих ударів Росії по столиці України. Президент Зеленський раніше закликав міжнародну спільноту тиснути на Москву для припинення війни, наголошуючи, що використання таких масштабних ударів по цивільній інфраструктурі становить загрозу для міжнародної безпеки.
