LIVE PROTOCOL
EET--:--:-- edition--.--.--

Ексдепутату оголосили підозру у рейдерському захопленні медкомплексу в столиці

Ексдепутату оголосили підозру у рейдерському захопленні медкомплексу в столиці

Колишньому народному депутату та трьом його спільникам оголосили про підозру у спробі заволодіти недобудованим медичним комплексом в одному з районів столиці. За даними правоохоронців, ділки хотіли забрати лікарню з опіковим центром на тисячу ліжок, поліклініку, діагностичний центр та інші споруди, а разом із ними і територію комплексу площею понад 21 гектар. Серед організаторів схеми, за словами слідства, колишній народний депутат кількох скликань, який обіймав посаду віцепрем'єр-міністра та заступника секретаря РНБО до лютого 2014 року. Організатори створили видимість наявності у лікарні боргів на понад 27 мільйонів гривень та недостовірні відомості про начебто виконання проєктних робіт, які, за висновками судових експертиз, не проводились.

Колишньому народному депутату та трьом його спільникам оголосили про підозру у спробі заволодіти недобудованим медичним комплексом. Об'єкт розташований в одному з районів столиці.

За даними правоохоронців, ділки хотіли забрати лікарню з опіковим центром на тисячу ліжок. До складу комплексу входили також поліклініка, діагностичний центр та інші споруди.

Разом із будівлями фігуранти намагалися заволодіти і територією комплексу. За даними слідства, її площа становить понад 21 гектар.

Серед організаторів цієї кримінально протиправної схеми, за словами слідства, колишній народний депутат Верховної Ради кількох попередніх скликань. Цей посадовець обіймав посаду віцепрем'єр-міністра, а також заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони до лютого 2014 року.

Окрім нього, у межах досудового розслідування перевіряють дії інших осіб. Ідеться про голову правління медичного комплексу, начальника відділу капітального будівництва, службових осіб Міністерства охорони здоров'я України, а також керівників субʼєктів господарювання у сфері будівництва.

Щодо механізму захоплення, то організатори насамперед створили видимість наявності у лікарні боргів на суму понад 27 мільйонів гривень. Вони використали недостовірні відомості про начебто виконання проєктних робіт, які, за висновками судових експертиз, не проводились і документи на які не передавались, а також вплив посадовців на службових осіб лікарні.

Злочинний план викрили правоохоронці. Кільком підозрюваним найближчим часом мають обрати запобіжний захід, а інших учасників справи планують оголосити у розшук.

Loading article...